News

Tomáš Čvančara pro klubový web SFC Opava

Opava – Už v sobotu čeká fotbalisty Slezského FC další ligový duel. Tentokrát opavský tým v sobotu vyzve soupeře z Jablonce. Právě ze severočeského klubu ve Slezsku hostuje útočník Tomáš Čvančara, který vzhledem k podmínkám hostování nebude moci zasáhnout

Read Feb 25, 2021

Michal Sadílek - Bez frází

Michal vypráví svůj příběh

Honza Fortelný v sestavě 20. kola FORTUNA:LIGY

V sestavě 20. kola se nachází hned sedmička hráčů Sparty, která zdolala Zlín na jeho hřišti 3:0. Kromě nich je v sestavě třeba také Jan Fortelný, který přihrál na vyrovnávací gól Teplic proti Slavii, či plzeňský brankář Jindřich Staněk.

Kliment skóroval, Havlík 2x asistoval, Sadílek 1x. Dobrá práce, chlapci...

Slovácko v přímém souboji o třetí místo zvítězilo nad Jabloncem 3:0. Vítěznou branku zaznamenal v závěru prvního poločasu Petržela. Ve druhé půli navýšili proti o desíti hrajícímu Jablonci vedení Slovácka Kliment a Cicilia

Read Feb 24, 2021

David Březina vstřelil svůj první ligový gól

České Budějovice – Svou hlavičkou rozsekl duel na Střeleckém ostrově a zlomil sérii opavských neúspěchů z poslední doby. Obránce David Březina svým gólem krátce před koncem zařídil první jarní vítězství Slezského FC. Jak viděl nedělní bitvu?

Read Feb 22, 2021

Marek Kouba podepsal novou profismlouvu

Spojení brankáře Kouby a Bohemians platilo před mnoha lety a platí opět. Marek Kouba dnes v Ďolíčku podepsal novou smlouvu, která platí do 30. června 2023. Původní Markův kontrakt měl vypršet letos v létě